Menu

Spuštěn nový web

Dne 10.5. 2011 jsme spustili nové webové stránky. Věříme že zde naleznete řadu nových informací, např.:

1) Nové produkty – pravidelná aktualizace nových produktů v naší nabídce – budeme zde pravidelně umisťovat nové výrobky našich dodavatelů, nově naskladněné zboží apod.

2) Aktuality – pozvánky na presentace, informace o probíhajících akcích, školeních, zajímavé články z elektrotechnického oboru, trendy apod.

3) Produkty – přehledné členění našich dodavatelů dle sortimentu nebo dle názvu, možnost stažení jejich katalogů – nemusíte již mít hromady tištěných katalogů, které brzo zastarávají. Vyberete si firmu nebo okruh daného sortimentu a stáhnete si katalogy v elektronické podobě – PŘÍMÉ ODKAZY KE STAŽENÍ KATALOGŮ VÝROBCŮ. Nemusíte nic hledat, proklikávat se stránkami, rovnou stahujete.

4) O společnosti – ke stažení základní firemní dokumenty, logo, Prohlášení o shodě, certifikáty, podmínky pro hospodaření s kabelovými bubny, informace o možnosti vrácení světelných zdrojů a svítidel apod.

5) Ceník – přehlednější, ke stažení našim odběratelům, možnost filtrování zboží dle skupiny sortimentu a podskupiny, jednodušší vyhledávání zboží, možnost zadání slevy a přepočítání Vaší ceny.

6) Služby – nemusíte sledovat neustále naše stránky, zaregistrujte se a nechte si posílat aktuální informace o nových produktech či aktualitách, nebo novém ceníku