Menu

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky, poskytované slevy

REPAM ELEKTRO s.r.o. nabízí svým stálým zákazníkům možnost registrace a získání výhod v podobě slevy na nákup zboží a také možnost platby na fakturu.

Maloobchod – spotřebitelé z řad domácností, bez živnostenského listu.

Při nákupu a platbě hotově poskytujeme na standardní sortiment slevu ve výši  5 % při nákupu nad 10.000 Kč.

Velkoobchod – živnostníci, elektromontážní firmy, stavební firmy, firmy používající vybrané výrobky elektro, velkoobchody elektro, prodejny elektro.

Pro registraci Vaší firmy či živnosti potřebujete kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku.

Poskytujeme slevy dle výše ročního obratu a platební morálky, nabízíme zajímavé obchodní podmínky pro další prodej, individuální obchodní politiku na vybraný sortiment.

V případě odběrů neodpovídající nastavené slevě či špatné platební morálky může být sleva snížena či zrušena.

Platby na fakturu možné po prověření a sepsání rámcové kupní smlouvy. Preferujeme individuální přístup. Pro detailní informace o možnostech slev kontaktujte vedoucího obchodního oddělení nebo ředitele společnosti.

Ceník je k dispozici na našem webu pro zaregistrované zákazníky na základě přístupových údajů zaslaných na určený e-mail zákazníkovi.

Reklamace se řídí platnými právními předpisy.

Nestandardní zboží lze vracet pouze po domluvě s pracovníkem obchodního oddělení.

Ochrana osobních údajů

Vážení zákazníci,

v souvislosti se změnou legislativy evropského Nařízení o ochraně dat (GDPR) jsme povinni Vás informovat o tom, jaká Vaše osobní data máme k dispozici, jak jsou chráněná, jak je využíváme a jaká práva máte vůči nám ve vztahu k osobním datům.

V naší společnosti REPAM ELEKTRO s.r.o. ukládáme data našich zákazníků do účetního SW, která využíváme pro fakturaci a kontakt s Vámi. Data, která ukládáme jsou: jméno, příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo. Údaje v této databázi z pohledu zabezpečení bylo a je naší prioritou. Veškeré povinnosti spojené s ochranou Vašich poskytnutých dat přebíráme na sebe.