Menu

Světelná vánoční výzdoba

Již od roku 2003 se zabýváme profesionální světelnou výzdobou. Realizovali jsme výzdoby v mnoha jihočeských městech a obcích.

Každý rok přinášíme aktuální nabídku světelné výzdoby evropské úrovně. Nabízíme také zhotovení světelné výzdoby na míru. Součástí našich služeb je konzultace a návrh vhodné výzdoby pro danou lokalitu včetně grafického návrhu. Poskytujeme též odborné opravy světel či repasování vánočních motivů přímo v naší firmě.

Jsme regionálním distributorem společnosti CITY ILLUMINATIONS s.r.o., která vyrábí vlastní produkty světelné výzdoby a  dováží výrobky jedné z největších evropských firem v tomto oboru, francouzské společnosti LCX-LEBLANC CHROMEX, jež působí na evropském trhu více než 50 let. Výhodou našeho regionálního zastoupení je zajištění případného servisu a osobní přístup.

Dlouhodobě spolupracujeme na výzdobě např. pro města:

Prachatice, Vimperk, Český Krumlov, České Budějovice, Týn nad Vltavou, Dačice, Nová Bystřice, Veselí nad Lužnicí, Planá nad Lužnicí, Lišov.

Více informací, katalogy ke stažení a vybrané produkty z naší nabídky můžete zakoupit na našem e-shopu na adrese www.svetelnavyzdoba.cz.